Kawiarnia Apollo

W holu głównym znajduje się nasza Kawiarnia Apollo. Wystrój Art Deco całego obiektu nadaje kawiarni specyficzny, przedwojenny klimat. Jest to wspaniałe miejsce na towarzyskie spotkania, gdzie w unoszącym się aromacie dobrej kawy, można poczuć ducha przedwojennego Poznania.

ŚWIEŻA KAWA

Świeżo mielona, pachnąca pełna aromatu kawa dla prawdziwych kawoszy.

PYSZNE CIASTA

Domowych wiepieków ciasta o niepowtarzalnym smaku. Idealne do rozmów przy gorącej kawie.

NAPOJE ALKOHOLOWE

Dobraliśmy szeroki wybór napojów alkoholowych, które doskonale uzupełniają podstawowe menu kawiarni, oraz uprzyjemniają czas spędzony w Apollo.

Domowe ciasta i napoje alkoholowe

Do kawy polecamy zawsze świeże ciasto domowej produkcji. Odwiedziny kawiarni Apollo są również doskonałą okazją do zamówienia kieliszka wina musującego. Kawiarnia zaprasza do siebie nie tylko osoby będące widzami seansów filmowych i spektakli, ale również miłośników donrego smaku.

Catering Apollo

Zapytaj o naszą ofertę cateringową. Do każdego wydarzenia, jakie organizowane są w naszych pomieszczeniach, oferujemy gościom dowolne rozwiązania cateringowe. Od napoi, małych poczęstunków, przekąski, po pełne wyżywienie grup goszczących w Kinie Apollo. Potrafimy dopasować ofertę do każdych, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb klienta.

ZAPRASZAMY W GODZINACH
Pon - Pt 15:00 - 20:00
Sob - Nd 13:00 - 20:00
Kino Apollo