Aktualności

Projekcje filmowe już we wrześniu

Zapraszamy na seanse filmowe w Kino Teatrze Apollo od września 2023.

Kino Teatr Apollo w Poznaniu ma długą tradycję bycia jednym z najważniejszych kin w przedwojennej Polsce. To przestrzeń, w której magia kina wkrótce połączy się z naszą dobrze znaną sceną teatralną. Już we wrześniu 2023 roku otwieramy drzwi naszych sal kinowych, aby zaprosić Was na niezapomniane seanse filmowe.

Nasz zróżnicowany repertuar jest starannie dobrany, aby zaspokoić gusta każdego kinomaniaka. Od emocjonujących filmów przygodowych, przez wzruszające dramaty i wciągające thrillery – u nas znajdziesz to, czego szukasz. Bogata paleta filmów, począwszy od klasyków, poprzez nowości kinowe, aż po perełki niezależnego kina, będzie dostępna dla widzów już jesienią tego roku w naszym repertuarze.

Nasz Kino Teatr Apollo z dumą kontynuuje tradycje jakościowej rozrywki, zarówno w wymiarze teatralnym, jak również filmowym. Już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, aby być na bieżąco z datą inauguracji projekcji filmowych. W tym celu zachęcamy by zapisać się do naszego newslettera.

Rozpoczęcie seansów filmowych już we wrześniu. Do zobaczenia wkrótce!

untitled-3
Jedno z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Poznania, czyli Kino Teatr Apollo, już 29 września zaprasza na otwarcie kina i premierowe pokazy filmowe! Podczas inauguracji zaprezentowane zostaną dwie tegoroczne produkcje – polska komedia „Teściowie 2” i amerykańsko-koreański melodramat „Poprzednie życie” (przedpremierowo!). Tego dnia organizujemy także bezpłatny pokaz filmu „Teściowie” w sali widowiskowej. Dodatkowo wśród atrakcji...