Kino Teatr Apollo, to położony w samym centrum miasta kompleks sal widowiskowo-konferencyjnych z ponad stuletnią tradycją.

Mamy olbrzymie doświadczenie w wynajmie pomieszczeń z nowoczesnym zapleczem technicznym i profesjonalną obsługą. Wynajmij Apollo i zorganizuj u nas swoją imprezę, czy uroczystość. Nasz obiekt i jego pomieszczenia, jak również sprzęt oraz infrastruktura mogą zostać wynajęte przez firmy, czy osoby prywatne.

Dlaczego warto wynająć naszą salę?

Kino Teatr Apollo posiada zachwycające, historyczne wnętrze, które oczaruje Twoich gości. Stylowe detale w stylu art deco tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Nasza oferta sala może być dostosowana do różnych potrzeb. Apollo można zaaranżować jako salę kinową, teatralną lub eventową. Dzięki temu masz pełną swobodę w organizacji różnorodnych wydarzeń.
Nasza przestrzeń jest idealnym miejscem do organizacji spotkań i wydarzeń dla pracowników. Ciesz się wygodnymi miejscami siedzącymi, doskonałą akustyką i zapewnij swojej ekipie niezapomniane doświadczenie.
Nasza przestrzeń jest idealna do organizacji paneli dyskusyjnych, konferencji i innych wydarzeń biznesowych. Dostępne są nowoczesne udogodnienia audiowizualne oraz sprzęt konferencyjny.

W naszym Kino Teatr Apollo znajduje się również kawiarnia „Café Bodo”. Twoi goście będą mieli możliwość skorzystania z wyśmienitych napojów i przekąsek bez konieczności opuszczania obiektu.

Zapewniamy obsługę cateringową, dopasowaną do oczekiwań i potrzeb każdego organizowanego wydarzenia.
Specyfikacja sali
Specyfikacja sali
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors