05.10.2024
sobota
Organizator: Adria Art
koncerty
A4_Cafe Bodo

Cafe Bodo

Przenieś się do warszawskiej kawiarni przy ulicy Foksal 17, w której czas stanął w miejscu, a muzyka i elegancja międzywojennej Polski wciąż żyją. W tej czarującej atmosferze nie zabraknie dowcipów, pięknej muzyki i wzruszeń, które rozgrywają się przy zapachu kawy, szalów boa, kapeluszy i fraków.

„Cafe Bodo” to niezwykły koncert, w którym Eugeniusz Bodo i Hanka Ordonówna ożywają na scenie, śpiewając swoje największe przeboje: „Całuję twoją dłoń, madame”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Na pierwszy znak”.

Znakomici artyści wcielają się w role słynnych postaci. Tadeusz Seibert, finalista dziesiątej edycji „The Voice of Poland”, występuje jako tytułowy Bodo, a Emilia Czekała zachwyca swoim głosem jako Hanka Ordonówna. Całość dopełniają sentymentalne dźwięki Orkiestry Symfoników Bydgoskich pod batutą Marka Czekały, które wprowadzą nas w magiczny nastrój tamtych lat.

„Cafe Bodo” to więcej niż koncert – to wieczór pełen magii, muzyki i nostalgii, który pozwoli na chwilę zapomnieć o dzisiejszym świecie i przenieść się w magiczny świat przedwojennej Warszawy. Przyjdź i poczuj ten niezwykły klimat razem z nami!

 

Wystąpią:

Tadeusz Seibert – Bodo

Emilia Czekała – Ordonka

Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod batutą Marka Czekały

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors