Zapraszamy na muzyczną, komediową nowość „Razem czy osobno?” w wykonaniu znanych i uwielbianych przez Widzów Aktorek, które śpiewająco zabiorą Was w świat skomplikowanych damsko – męskich relacji. Nie zabraknie wzruszeń, miłosnych historii, tańca i różańca, ale przede wszystkim nie zabraknie emocji i …śmiechu!
…tak to jest, gdy ona jest z Wenus, a on… z kieleckiego!
Prędzej czy później dopada nas dylemat stary jak świat – na miarę szekspirowskiego „Być albo nie być?” – i wydaje się nie do rozstrzygnięcia – Razem czy osobno? Znacie odpowiedź na to pytanie?
Spróbujmy jej poszukać. Znaleźć mocne „za” i skonfrontować ze zdecydowanym „przeciw.”
Czy to w ogóle możliwe, by kochać kogoś aż po grób? Być razem przez całe życie?
Czy to możliwe, by nie mieć ani razu ochoty trzasnąć drzwiami, wylogować się lub zmienić status na wolna/y?
Razem czy osobno? Wybór jest trudny. Jak mówi klasyk, są plusy dodatnie i ujemne.W doborowym towarzystwie spróbujmy rozstrzygnąć ten odwieczny dylemat. A co tam!
Otwórzmy tę puszkę Pandory. Może z pomocą przyjdzie… wino, które – jak twierdzą koneserzy – nie daje wprawdzie odpowiedzi, ale przynajmniej pomaga zapomnieć pytanie. Zapraszamy. Razem. Albo osobno.„Przedstawienia nie polecamy nowożeńcom i świeżo zakochanym. Ale jak tylko minie Wam ten euforyczny okres, pamiętajcie o nas. Wpadajcie. Choćby w następnym tygodniu lub po kilku miesiącach ;)” – mówi przewrotnie twórca spektaklu Krzysztof Jaślar.
W cenie biletu na każdy spektakl welcome drink gratis.
Do zobaczenia na rozśpiewanym i roztańczonym spektaklu „Razem czy osobno?” już w październiku!
Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar
Opracowanie muzyczne: Roman Hudaszek
Akompaniament: Mateusz Dębski
Choreografia: Kris Adamski
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Asystent reżysera: Magdalena Sowa
Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Z tym kosmicznym tematem, z okazji 35-lecia swojej pracy artystycznej, zmierzy się jedyny i niepowtarzalny, Piotr Gąsowski! W multimedialnym, pełnym pikantnego humoru show, oprócz aktora będzie można zobaczyć, całą plejadę polskich, znanych i lubianych gwiazd.
Kobiety i mężczyzn w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą mile świetlne – to fakt. Co zrobić, żeby jakoś ten dystans zmniejszyć i wspólnie -na planecie Ziemia- stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Wydaje się to nierealne, a jednak!
Na wszystko jest sposób, a najlepszą „instrukcje obsługi" kosmitek i kosmitów zawarł przed laty w swoim światowym bestsellerze John Gray.
Kto z Nas nie miał tego poradnika przy łóżku, studiując wnikliwie poszczególne rozdziały, śmiejąc się do łez i na każdej stronie odnajdując fragmenty żywcem wyjęte z własnej codzienności... Dziś na scenie z tym wymagającym tematem zmierzy się sam Piotr Gąsowski. „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" w reżyserii Jakuba Przebindowskiego to multimedialne show pełne humoru, zabawnych anegdot i interakcji z publicznością, w którym oprócz Piotra Gąsowskiego, na ekranie będzie można zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd. To będzie kosmiczne przeżycie dla każdego widza! Marsjanie i Wenusjanki, dajcie się porwać w przezabawną podróż po galaktyce damsko męskich relacji.
Gościnnie, w nagraniach filmowych występują:
Joanna Kołaczkowska oraz Joanna Kurowska, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Halina Bednarz, Izabela Dąbrowska, Martyna Kliszewska, Anna Modrzejewska, Andżelika Piechowiak, Janusz Chabior, Waldemar Błaszczyk, Władysław Grzywna, Sebastian Konrad, Albert Osik, Piotr Zelt.
Autor: Paul Dewandre
Reżyseria:Jakub Przebindowski
Tytuł oryginału: Les Hommes viennent de Mars, les Femmes de Venus
Tłumaczenie: Witek Stefaniak
Muzyka: Igor Przebindowski
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Joanna Snopek
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
Produkcja: Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o.
Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.
Pamiętacie Alutkę i Jędrulę? Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu razem! Dwoje wyjątkowych aktorów ponownie gra małżeństwo, które nie rozumie się od lat. Czy szalony eksperyment pomoże im to zmienić?
Jak wyjść bez szwanku ze zderzenia odmiennych potrzeb, ze stłuczki dwóch światów – kobiecego i męskiego? Jak wyślizgnąć się spod walca utartych schematów? Małżeństwo z długim stażem (Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek) decyduje się na radykalny krok – zamianę ról!
„Jak Zabłocki na mydle” to zwariowana komedia autorstwa Jacka Popplewella w brawurowej adaptacji i reżyserii Jerzego Hutka. To opowieść dla wszystkich, którzy kiedykolwiek marzyli o zrzuceniu jarzma codziennych stereotypów.
Chcesz się przekonać, kto na tym wszystkim wyjdzie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle? Ruszaj śmiało do teatru i przekonaj się na własne oczy! Sprawdź repertuar występów i zarezerwuj bilety.
Obsada:
Kamil Pruban
Karolina Piechota
Mikołaj Krawczyk/Kacper Młynarkiewicz
Mateusz Rzeźniczak
Autor: Jack Popplewell
Adaptacja i reżyseria: Jerzy Hutek
Zapraszamy na pełną humoru i niespodzianek komedię teatralną „Lekko nie będzie”. To spektakl, który bawi i zmusza do refleksji nad tym, jak nasze teorie różnią się od praktyki – szczególnie w życiu miłosnym.
Główni bohaterowie w sztuce „Lekko nie będzie”, autorstwa Jeana-Claude’a Islerta, wplątują się w związki, które charakteryzuje duża różnica wieku. Eduardo to stateczny wykładowca, który romansuje ze sprytną studentką Sarah. Marion to była żona Eduarda, która zakochuje się w młodszym partnerze, a ich córka Julie ma starszego narzeczonego Marco, zafascynowanego sztuką i życiem artystę.
Los potrafi pisać najbardziej nieprzewidywalne scenariusze, a największe absurdy zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Przekonajcie się, że miłość i związki mogą być pełne niespodzianek, a problem różnicy wieku w związkach to tylko jedna z wielu ciekawych teorii, którą weryfikuje życie.
Obsada:
Jan Jankowski/Tomasz Sapryk
Katarzyna Grabowska/Natalia Smagacka
Andżelika Piechowiak/Małgorzata Sadowska
Milena Staszuk/Adrianna Dorociak/Paulina Lasota Kacper Kuszewski/Sambor Czarnota
Autor: Jean-Claude Islert
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Tłumaczenie: Witold Stefaniak
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Joanna Snopek
Asystentka reż.: Andżelika Piechowiak
Charakteryzacja: Mira Wojtczak
Opracowanie muzyczne: Tomasz Sapryk
Ruch sceniczny: Tomasz Borkowski
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
Czas trwania: 140 minut
Kinowy hit na deskach teatru. "Dobrze się kłamie" to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto z przyjaciół ma najwięcej do ukrycia?
Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?
Obsada:
Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Tito Productions, Spektaklove
Czas trwania: 90 minut bez przerwy
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
biuro@kinoapollo.pl