Katarzyna Zielińska zaprasza na wyjątkowy, muzyczno-satyryczno-liryczny występ pełen humoru, szczerości i osobistych refleksji. „To ja może się położę” jest zaklęciem, które pomaga w codziennych zmaganiach, gdy chcemy się z czegoś wypisać, mamy dość lub po prostu potrzebujemy być gdzieś indziej.
Bohaterka naszego wieczoru włada po mistrzowsku niełatwą sztuką wychodzenia z życiowych opałów. „To ja może się położę” towarzyszy jej, gdy jest źle, dobrze i tak sobie. Z humorem i dystansem oprowadza nas po najróżniejszych rewirach codzienności – od pozowania na celebryckiej ściance po wir domowych obowiązków. Będzie bez lukrowania, szczerze i osobiście, z dystansem i ironią.
Katarzyna Zielińska to ceniona aktorka teatralna i filmowa, znana z wielu ról, które podbiły serca publiczności. Jej talent komediowy i wokalny sprawiają, że każdy występ to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. W tym spektaklu łączy elementy muzyczne, satyryczne i liryczne, tworząc niezapomniane widowisko pełne emocji i pozytywnej energii.
Występuje: Katarzyna Zielińska
Aktorce na scenie towarzyszą muzycy w składzie:
Marcin Partyka (fortepian)
Kuba Szydło (perkusja)
Piotr Filipowicz (kontrabas)
Piotr Aleksandrowicz (gitara)
Teksty piosenek: Artur Andrus, Michał Chludziński
Teksty prozą: Robert Górski
Opieka reżyserska: Jerzy Jan Połoński
Choreografia: Paulina Andrzejewska-Damięcka
Muzyka i aranżacje muzyczne: Marcin Partyka
Reżyseria światła i scenografia: Grzegorz Policiński, Artur Wytrykus
Kostium: Tomasz Ossoliński
Kostiumy zespołu: Bartek Indyka
Ze specjalnym udziałem garderobianej Katarzyny Adamczyk
Spektakl jest koprodukcją agencji Green Production Katarzyny Zielińskiej i Teatru Komedia
Dołącz do Meli i Miłka, niesfornych bliźniaków, w ich smakowitej przygodzie kulinarnej! Ten wciągający spektakl, oparty na książce Dawida Chybalskiego, przeniesie widzów do cukierni dziadka Leona, w której małe rączki zabierają się za przygotowanie pysznego tortu.
Gdy dziadek Leon wyrusza na zjazd mistrzów cukiernictwa, dzieci postanawiają zrobić coś wyjątkowego – upiec tort na zamówienie i sprawić radość dziadkowi Leonowi. Jak się szybko okaże, upieczenie tortu na podstawie przepisu to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli nie potrafi się jeszcze za dobrze czytać… Czy wszystko się powiedzie i będzie palce lizać?
Zapraszamy na niezwykły live cooking, w trakcie którego bohaterowie z bajki zmierzą się na scenie z prawdziwymi składnikami. Po drodze nie zabraknie wielu zabawnych wpadek, a Mela i Miłek wyciągną z tej przygody wiele cennych lekcji! Spektakl jest interaktywny i aktywizuje dzieci z publiczności do wspólnej zabawy.
„Palce lizać” to spektakl pełen śmiechu, ciepła i wzruszeń, który wprowadzi widzów w świat dziecięcej fantazji i kulinarnych wyzwań. Ta niebanalna historia na podstawie bestsellerowej książki Dawida Chybalskiego, pełna łagodnego humoru i wartościowych refleksji.
Wystąpią:
Mela - Wiktoria Swat / Klaudia Kleina
Miłek - Dawid Chybalski / Wojtek Wereśniak
Głos dziadka Leona - Antoni Rot
Twórcy:
Reżyseria: Dawid Chybalski
Scenariusz: Dawid Chybalski
Muzyka: Waldemar Ossowski
Scenografia: Jarosław Wójcik
Kostiumy: Krystyna Tabiszewska
Charakteryzacja: Olga Kołomycew
Couch wokalny: Karolina Drewnik
Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik
Produkcja: Fundacja Nieco Kultury
Producent: Kamil Obara
Spektakl dla widzów od 3 roku życia.
Fantazje dojrzałej księgowej, które stają się coraz gorętsze z każdym kolejnym łykiem wina. „Klaps!” to „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w adaptacji teatru Krystyny Jandy.
E. B. Janet, księgowa, która na weekend zostaje sama w domu, przy butelce wina zaczyna opisywać swoje fantazje erotyczne. Ich bohaterami są Grey, czyli młody, przystojny i bogaty mężczyzna, oraz Natasha – młodsza wersja E. B. Janet. Im więcej wina wypija księgowa, tym szybciej, goręcej i namiętniej dzieje się na scenie.
Wbrew oryginałowi „Klaps!” nie jest harlequinem – to raczej znakomita zabawa konwencją i nieustanne puszczanie oka do widza. A wszystko to okraszone świetnymi piosenkami, m.in. z filmu „Kabaret” czy z repertuaru… Enrique Iglesiasa.
Spektakl wyreżyserował mieszkający w Polsce Kanadyjczyk John Weisgerber dla Teatru Polonia, założonego przez Krystynę Jandę. Cichym bohaterem sukcesu tej inscenizacji jest tłumacz. To Bartosz Wierzbięta – człowiek, który brawurowo przełożył na język polski dialogi do takich hitów jak „Shrek” czy „Madagaskar”.
Obsada:
Magdalena Lamparska
Marta Walesiak
Mateusz Damięcki
Reżyseria:
John Weisgerber
Spektakl Teatru Polonia
Czas trwania: 140 minut z przerwą
Spektakl dla widzów od 18. roku życia
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
kasa@kinoapollo.pl