Co się stanie, gdy po 27 latach małżeństwa kryzys zapuka do drzwi, a przystojny sąsiad z dołu wcieli się w rolę… terapeuty? Czy ta nietypowa trójka znajdzie receptę na szczęście, czy raczej wywróci swoje życie do góry nogami?
Katarzyna Zielińska zaprasza na wyjątkowy, muzyczno-satyryczno-liryczny występ pełen humoru, szczerości i osobistych refleksji. „To ja może się położę” jest zaklęciem, które pomaga w codziennych zmaganiach, gdy chcemy się z czegoś wypisać, mamy dość lub po prostu potrzebujemy być gdzieś indziej.
Bohaterka naszego wieczoru włada po mistrzowsku niełatwą sztuką wychodzenia z życiowych opałów. „To ja może się położę” towarzyszy jej, gdy jest źle, dobrze i tak sobie. Z humorem i dystansem oprowadza nas po najróżniejszych rewirach codzienności – od pozowania na celebryckiej ściance po wir domowych obowiązków. Będzie bez lukrowania, szczerze i osobiście, z dystansem i ironią.
Katarzyna Zielińska to ceniona aktorka teatralna i filmowa, znana z wielu ról, które podbiły serca publiczności. Jej talent komediowy i wokalny sprawiają, że każdy występ to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. W tym spektaklu łączy elementy muzyczne, satyryczne i liryczne, tworząc niezapomniane widowisko pełne emocji i pozytywnej energii.
Występuje: Katarzyna Zielińska
Aktorce na scenie towarzyszą muzycy w składzie:
Marcin Partyka (fortepian)
Kuba Szydło (perkusja)
Piotr Filipowicz (kontrabas)
Piotr Aleksandrowicz (gitara)
Teksty piosenek: Artur Andrus, Michał Chludziński
Teksty prozą: Robert Górski
Opieka reżyserska: Jerzy Jan Połoński
Choreografia: Paulina Andrzejewska-Damięcka
Muzyka i aranżacje muzyczne: Marcin Partyka
Reżyseria światła i scenografia: Grzegorz Policiński, Artur Wytrykus
Kostium: Tomasz Ossoliński
Kostiumy zespołu: Bartek Indyka
Ze specjalnym udziałem garderobianej Katarzyny Adamczyk
Spektakl jest koprodukcją agencji Green Production Katarzyny Zielińskiej i Teatru Komedia
Składanie życzeń to nieodłączny element naszych relacji z innymi. Czasem okazja do ich składania jest radosna, innym razem smutna. Bohater spektaklu „Sprzedawca życzeń” postanowił układać je zawodowo. To wyjątkowa historia autorstwa Jacka Cygana w reżyserii Adama Ferencego, która bawi do łez, a zarazem daje do myślenia.
Pogodne letnie popołudnie. Czarujący Paryż lat 30. XX wieku – miasto świateł i miłości. Na stadionie olimpijskim stoi scena przygotowana na koncert stulecia, oświetlona jasnym blaskiem zachodzącego słońca. Chciałoby się zawołać „O sole mio!”, czyli „o słońce moje!”.
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
kasa@kinoapollo.pl