Komedia teatralna „Wyjątkowy prezent” to niezwykła podróż przez tajemnice przyjaźni, miłości i… nietrafionych prezentów. Eric kończy 50 lat, a jego żona Sabine postanowiła uczcić tę wyjątkową rocznicę kameralną kolacją w towarzystwie najlepszego przyjaciela i wspólnika – Gilles’a. Jeden kłopotliwy prezent zamieni spokojny wieczór w pełny zwrotów akcji wir zdarzeń!
Co podarować człowiekowi, który zdaje się mieć już wszystko i z którym łączy nas ponad trzydzieści lat przyjaźni? Nieśmiertelne skarpetki, krawat czy może coś bardziej wyszukanego? Decyzja nie jest łatwa, a jeden odważny i drogi prezent może zrujnować nie tylko urodzinową imprezę, ale także może wpłynąć na dalszą przyjaźń i relacje rodzinne.
W tym pełnym zwrotów akcji spektaklu jubileuszowy wieczór okaże się mniej spokojny, niż pierwotnie planowano. Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, emocji i zaskakujących zwrotów akcji, bo „Wyjątkowy prezent” to więcej niż tylko teatralna opowieść – to prawdziwe doświadczenie na scenie, które zmusza do refleksji nad naturą relacji międzyludzkich.
Obsada:
Aleksandra Popławska
Marcin Bosak
Jan Wieczorkowski
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Tłumaczenie: Witek Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Plakat: Tomasz Englert
Make-up: Katarzyna Rawska
Kierownik produkcji: Marta Gierzyńska
Spektakl komediowy, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Fenomenalne dzieło autora „Nerwicy natręctw” przeniesie Was w świat dobrej zabawy za pośrednictwem genialnie wykreowanych postaci. Dajcie się ponieść emocjom i zabawie!
Trzech przyjaciół wpada na pomysł stworzenia randki idealnej. Jedyną przeszkodą w tych miłosnych podbojach jest fakt, że jeden nie widzi, drugi nie słyszy, a trzeci nie mówi… Czy to się może udać? Okazuje się, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a co trzy głowy, to nie jedna! Absurdalne pomysły, zaskakujące dialogi i nieoczekiwane sytuacje powodują, że widz zaczyna kibicować bohaterom, a przy tym śmiać się do łez.
Oryginalna scenografia, ręcznie malowana przez artystów Ewelinę Wasiluk i Piotra Wróbla, w połączeniu z kostiumami opracowanymi przez doświadczoną Zuzannę Markiewicz, tworzą niepowtarzalny klimat. Dodatkowym atutem jest zastosowanie live streamingu, który przyciąga uwagę widza i wciąga go w wir wydarzeń na scenie!
Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Bonobo”.
Obsada:
Lea - Anna Głogowska
Julie – Magdalena Górska
Angelique – Kamila Kamińska
Dani – Przemysław Cypryański
Ben – Wojciech Rotowski
Alex – Marcin Mroczek
Reżyseria: Anna Sandowicz
Autor: Laurent Baffie
Przekład: Witold Stefaniak
Scenografia i kostiumy: Zuzanna Markiewicz
Artyści scenografii: Ewelina Wasiluk, Piotr Wróbel
Producentka: Kamila Polak
Produkcja: Teatr Tu i Teraz – twórca m.in. spektakli: „Szalone nożyczki”, „Mayday 2”, „Ślub Doskonały”
Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” (tyt. oryg. „Self Help”) w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.
„Przygoda z ogrodnikiem” to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.
Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?
Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!
Obsada:
Anna Mucha (Cindy Dzika)
Katarzyna Cichopek / Magdalena Smalara (Bernice)
Jakub Wons (Rubens)
Michał Sitarski (Hal Dziki)
Bogdan Kalus (Inspektor Snow)
Wojciech Medyński (Jeremy Cash)
Scenariusz: Norm Foster
Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Krystian Szymczak
Scenografia: Marcello Sora
Spektakl od 18. roku życia
Szaleńcze kaskady śmiechu, a pod spodem pytania o współczesne, zawiłe relacje między kobietą a mężczyzną. Przezabawna komedia, będąca jednocześnie przepisem na to jak rozmawiać z matką, żoną, mężem, czy córką.
Opis spektaklu
Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobrą pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu…
Sebek (Adam Serowaniec), wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem. To on chciałby być głową rodziny – twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Tylko czy przebojowa Helena (Marta Chodorowska), jej mama ( Dorota Chotecka) i mama Sebka (Justyna Sieńczyłło) pozwolą mu na to? Czy znajdą sposób, by go „wytresować” do roli, którą dla niego przewidziały?
Komedię „Tresowany mężczyzna” napisał John von Duffel na motywach bestsellera Esther Vilar „Der dressierte Mann”.
Czas trwania spektaklu: 90 minut bez przerwy.
Autor: John von Duffel
Reżyseria: Zespołowa praca twórców spektaklu
Tłumaczenie: Karolina Bikont
Scenografia: Andrzej Lewczuk
Kostiumy: BOCA by AGATA KOSCHMIEDER
Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli „Berek, czyli upiór w moherze 2” to przepis na udany wieczór!
Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie?
Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym – nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła.
Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!
Obsada:
Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
biuro@kinoapollo.pl