„O mało co…” Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie!
Kiedy Brian zaczyna uprawić jogging, jego żona Hilary jest bardziej niż szczęśliwa. Nie wie tylko, że sport jest jedynie przykrywką dla schadzek jej męża z młodą kochanką o imieniu Wendy, do których dochodzi w mieszkaniu George’a – najlepszego przyjaciela Briana.
Gdy mąż Hilary udaje się na tzw. bieganie, jego żona ma szansę przyjmować własnego kochanka – George’a. Z pozoru idealna układanka zaczyna się rozsypywać, gdy Jessica, żona George’a, przedwcześnie wraca z podróży, zastając w domu kogoś zupełnie obcego!
Czy sport to na pewno zawsze zdrowie? Czy pielęgniarki Czerwonego Krzyża są aż tak uczynne?
Ile kurczaka w winie można zjeść w jeden wieczór? Na te wszystkie pytania znajdą Państwo odpowiedź w przewrotnej komedii „O mało co…”!
Obsada:
Anna Mucha
Barbara Kurdej-Szatan / Monika Krzywkowska
Natalia Iwańska
Michał Lewandowski / Jakub Wons
Michał Sitarski
Przełożyła: Elżbieta Woźniak
Licencja: Agencja Dramatu i Teatru ADiT
Reżyseria: Jakub Wons
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Paweł Marczewski
Premiera: jesień 2022
Kinowy hit na deskach teatru. "Dobrze się kłamie" to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto z przyjaciół ma najwięcej do ukrycia?
Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?
Obsada:
Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Tito Productions, Spektaklove
Czas trwania: 90 minut bez przerwy
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!
Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo!
„Szalone nożyczki” to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!
Obsada:
Młodszy inspektor: Kinga Sawczuk
Pani Dąbek: Katarzyna Polewany
Barbara Markowska: Marta Lewandowska / Anna Głogowska
Tonio: Przemysław Cypryański
Wurcel: Mateusz Łapka
Starszy inspektor: Łukasz Żurek
Pamiętacie Alutkę i Jędrulę? Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu razem! Dwoje wyjątkowych aktorów ponownie gra małżeństwo, które nie rozumie się od lat. Czy szalony eksperyment pomoże im to zmienić?
Jak wyjść bez szwanku ze zderzenia odmiennych potrzeb, ze stłuczki dwóch światów – kobiecego i męskiego? Jak wyślizgnąć się spod walca utartych schematów? Małżeństwo z długim stażem (Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek) decyduje się na radykalny krok – zamianę ról!
„Jak Zabłocki na mydle” to zwariowana komedia autorstwa Jacka Popplewella w brawurowej adaptacji i reżyserii Jerzego Hutka. To opowieść dla wszystkich, którzy kiedykolwiek marzyli o zrzuceniu jarzma codziennych stereotypów.
Chcesz się przekonać, kto na tym wszystkim wyjdzie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle? Ruszaj śmiało do teatru i przekonaj się na własne oczy! Sprawdź repertuar występów i zarezerwuj bilety.
Obsada:
Kamil Pruban
Karolina Piechota
Mikołaj Krawczyk/Kacper Młynarkiewicz
Mateusz Rzeźniczak
Autor: Jack Popplewell
Adaptacja i reżyseria: Jerzy Hutek
W spektaklu „Tydzień, nie dłużej...” wkraczamy w świat absurdalnej komedii niemałżeńskiej. Głównym bohaterem jest Paul, który – nie mając odwagi cywilnej do zakończenia związku – postanawia poprosić o pomoc w tym… swojego przyjaciela.
Paul nie może już dłużej wytrzymać ze swoją dziewczyną Sophie. Powodem jest jej nieustanna obecność – niezmienna, wszechogarniająca i nieodwracalna. Jedynym sposobem rozwiązania problemu jest próba zniechęcenia jej do siebie. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku jak odpowiednio nieodpowiedni... przyjaciel, który nagle zamieszkuje z nimi pod jednym dachem. Czy obecność dodatkowego lokatora pomoże skutecznie rozbić ich związek? A może okaże się, że Marc wcale nie jest uciążliwy?
Fabuła to mieszanina humoru, niespodziewanych zwrotów akcji oraz subtelnych refleksji na temat miłości i relacji międzyludzkich. To historia, w której szukanie wyjścia z impasu staje się absurdalnym doświadczeniem, pełnym nieprzewidywalnych sytuacji. Błyskotliwe dialogi, humor sytuacyjny i wartkie tempo akcji sprawiają, że spektakl jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną zarówno rozrywki, jak i chwil do namysłu.
Zarezerwuj bilety i wybierz się na spektakl „Tydzień, nie dłużej...”, w którym uczucia nabierają nieoczekiwanych wymiarów, a jedyną rzeczą pewną jest śmiech!
Obsada:
Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak / Paulina Chruściel
Marc – Paweł Małaszyński
Twórcy:
Autor: Clément Michel
Tłumaczenie: Irma Hel
Reżyseria: Anna Małman
Scenografia: Andrzej Nejman
Kostiumy:Klara Majzel
Producent: Małgorzata Nejman
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
biuro@kinoapollo.pl