„Między łóżkami” to pełna humoru komedia o seksie, miłości i małomiasteczkowym życiu. Spektakl w reżyserii Artura Barcisia nieprzerwanie od premiery w 2015 roku cieszy się popularnością i przyciąga do teatru tłumy widzów. Za produkcję odpowiedzialny jest Teatr Gudejko, znany z takich przebojów jak „Nerwica natręctw”, „Goło i wesoło” i „Berek, czyli upiór w moherze”.
Pozwól się zaprosić do świata, w którym grawitacja ustępuje sile marzeń, a niemożliwe staje się codziennością. „CIRCUS” to nie tylko widowisko – to teatralny pokaz o wyobraźni i odwadze, w którym dzieci otwierają oczy z zachwytu, młodzież wstrzymuje oddech, a dorośli przypominają sobie, że warto śnić najśmielsze sny.
Pokaz „CIRCUS” to czysta energia ludzi, którzy postanowili sięgnąć wyżej niż inni. Podczas występu zobaczysz zapierające dech w piersiach skoki na teeterboardzie – sztuce, w której równowaga spotyka się z zaufaniem. Kulminacją wieczoru będzie Aerial Silks Duo, czyli Zuzanna Popiela i Filip Bogusławski. Ich taniec na szarfach to poetycka opowieść zawieszona kilka metrów nad ziemią.
Największy cud wydarzy się poza areną – w spojrzeniach dzieci, które zaczynają wierzyć, że mogą być, kim zechcą. „CIRCUS” przypomina, że odwaga nie polega na perfekcji, lecz na gotowości, by próbować raz jeszcze, nawet z drżącymi kolanami.
Przedstawienie pozostawia widza z klarowną refleksją: każdy człowiek, niezależnie od wieku czy doświadczenia, dysponuje potencjałem, który może się ujawnić dzięki świadomemu podejmowaniu kolejnych wyzwań. Przyjdź i zobacz to na własne oczy!
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.
Wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Poznania. Jedyny taki obiekt, który zachował przedwojenny klimat dzięki architekturze i dekoracjom w stylu art deco. Dwie sale, kawiarnia, seanse filmowe i przedstawienia teatralne czekają na gości chcących poczuć klimat Poznania lat 20-30 ubiegłego stulecia.
ul. Ratajczaka 18
61-815 Poznań
572 348 416
kasa@kinoapollo.pl